+370 61872003

...

Apie mus

Didėjant krovinių srautams tarp Vakarų Europos, NVS ir Baltijos šalių, vis aktualesnės tampa kokybiškos komplesinės logistikos paslaugos, apimančios krovinių gabenimą, sandėliavimą, muitinės tarpininko paslaugas ir t.t.

UAB „NERGINTA” logistikos profesionalų patirtis klientams leidžia pasiūlyti kokybišką visų teikiamų paslaugų servisą. Be to, konsultuojame krovinių gabenimo klausimais ir kiekvienam klientui pateikiame labiausiai jo poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Mūsų tikslas – ilgalaikė, abipusiai naudinga partnerystė su mūsų klientais bei partneriais.

Esame suformavę stiprią ir energingą logistikos profesionalų komandą, todėl galime drąsiai teigti, kad galėtume kokybiškai įgyvendinti bet kokio tipo logistikos projektus.

Siekiame suprasti ir gerbti mūsų klientų poreikius, įsigilinti į jų verslo specifiką tam, kad galėtume pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Kiekvienas žingsnis, palengvinantis mūsų klientų ar partnerių veiklą, yra mūsų laimėjimas.

Mūsų misija – nuolat tobulėjant, investuojant į įmonės darbuotojų kvalifikacijos, motyvacijos programas bei įmonės veiklą, teikti aukščiausios kokybės logistikos paslaugas.

Mūsų vizija – būti dinamiškiausia ir patikimiausia logistikos įmone Lietuvoje.