+370 61872003

...

Krovinių gabenimas

UAB „Nerginta“ organizuoja operatyvų ir kokybišką krovinių gabenimą kelių transportu iš Vakarų Europos į Rusiją, Kazachstaną, NVS šalis.

Turime didelę patirtį gabenant krovinius iš Italijos, Pietų Italijos (Sicilija), Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Didžiosios Britanijos, Belgijos, Olandijos, Slovėnijos, Vokietijos, Lenkijos.

Standartinėmis tentinėmis puspriekabėmis (92 m³), didžiatūriais autotraukiniais (100-120 m³) bei šaldytuvais (88-90 m³) gabename:

  • Pilnus krovinius;
  • Dalinius krovinius – nuo 1 euro paletės;
  • Pavojingus krovinius (ADR) – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės kroviniai.

Veždami dalinius krovinius iš Vakarų Europos į Rusiją, Kazachstaną, juos surenkame tiesiogiai iš tiekėjų ir pristatome į konsolidacinį sandėlį Vilniuje. Ten klientų kroviniai apjungiami į vieną pilną krovinį ir nuolatiniais reisais yra pristatomi galutiniam gavėjui.

Krovinių gabenimo klausimais esame pasiruošę konsultuoti kiekvieną į mus besikreipiantį. Pasiūlysime individualias krovinių pervežimo pasiūlymus tam, kad optimizuotume Jūsų krovinių pristatymo trukmę ir kaštus.

Visi transportuojami kroviniai yra apdraudžiami privalomuoju CMR draudimu. Klientui pageidaujant siūlome papildomą krovinio draudimo būdą ir atstovaujame įmonei draudimo bendrovėje.