+370 61872003

...

Konteinerių gabenimas

UAB „Nerginta“ organizuoja konteinerių gabenimą kelių, jūrų, geležinkelio transportu į bet kurią Pasaulio šalį „nuo durų iki durų”. Tokiu būdu Jūs išvengiate skirtingas paslaugas teikiančių partnerių paieškos rūpesčių, nes visos konteinerių gabenimo paslaugos yra sukoncentruotos vienose rankose.

Esant poreikiui visada pasiūlysime kompleksinius – multimodalinių konteinerių gabenimo sprendimus.

Konteinerių gabenimas kelių transportu

Organizuojame 20, 40 pėdų konteinerių gabenimą vilkikais su platformomis iš Klaipėdos jūrų uosto Lietuvoje, į Latviją, Estiją, Baltarusiją, Rusiją, NVS šalis.

Konteinerių gabenimas jūrų transportu

Turime patirtį konteinerių gabenime jūrų transportu iš/į bet kurį Pasaulio jūrų uostą. Gabename pilnus ir dalinius krovinius standartiniais 20, 40 pėdų konteineriais, o taip galime organizuoti krovinių gabenimą 40 HC tipo konteineriais, atviro tipo konteineriais, konteineriais – refrižeratoriais.

Konteinerių gabenimas geležinkelių transportu

Gabename krovinius geležinkeliu Lietuvoje, Rusijoje, NVS šalyse. Turime didelę patirtį krovinių gabenime geležinkeliu iš Kinijos. Esant reikalui krovinius gabename universaliais ir specializuotais vagonais.

Platus partnerių tinklas visoje Europoje, Rusijoje, NVS šalyse, Baltijos šalyse klientams leidžia pasiūlyti konkurencingas konteinerių gabenimo paslaugų kainas.