+370 61872003

...

Kompleksinė logistika (3PL)

Viena iš pagrindinių UAB „Nerginta“ veiklos krypčių – 3PL arba Trečiųjų šalių logistika, dar vadinama Kompleksinėmis logistikos paslaugomis, kurios yra pritaikytos prie individualių kiekvieno kliento poreikių.

Kompleksinės logistikos paslaugos – tai naudojimasis išorinės logistikos įmonės paslaugomis visoms klientų žaliavų tiekimo ir produkcijos paskirstymo bei pristatymo funkcijoms atlikti.

UAB „Nerginta“ 3PL paslaugos apima: krovinių priėmimą, jų sandėliavimą ir skirstymą, transportavimą, sąskaitų išrašymą, su krovinių judėjimu susijusios informacijos valdymą ir pan.:

Didžiausias 3PL paslaugos pranašumas yra tas, kad perdavus visas logistikos funkcijas šios srities profesionalams, galima susitelkti ties pagrindine savo įmonės veikla, jos plėtra. 3PL paslaugos įmonėms leidžia atsisakyti išlaidų sandėliavimo bei transportavimo resursams kurti bei valdyti, o tai leidžia optimizuoti savo sąnaudas.

Be to, tai yra galimybė optimizuoti vidinių logistikos padalinių dydį ir darbą, o tai leidžia sutelkti daugiau finansinių bei žmogiškųjų išteklių savo pagrindinei veiklai plėtoti.

UAB „Nerginta“ su kiekvienu klientu, pasirinkusiu 3PL paslaugas, dirba individualiai: išsiaiškinama kliento darbo specifika – prekių asortimentas, jų saugojimo ir gabenimo ypatumai, jų tiekimo ir skirstymo niuansai, ir tik tada, teikiami pasiūlymai, kaip optimizuoti anksčiau minėtus procesus ir sumažinti kliento sąnaudas logistikai.